حالت نمایش:
جام سبزیجات
نمایش سریع

جام سبزیجات

سفارش (293)
15,000تومان

جام سبزیجات کوچولو فود گزینه مناسبی برای پذیرایی می باشد. سبزیجات تازه و تمیز به همراه رنگبندی جذابی که دارند می توانند زیبایی پذیرایی شمارا صد چندان کنند.برخی از متخصصان تغذیه دانشگاه بیرمنگهام در آمریکا می‌گویند: بسیاری از مواد مغذی گیاهان نسبت به مواد مغذی موجود در محصولات حیوانی سخت‌تر هضم می‌شود. زیرا فیبر موجود در گیاهان اغلب به طرز خاصی با م..

سینی 16 عددی جام تک نفره سالاد
نمایش سریع

سینی 16 عددی جام تک نفره سالاد

سفارش (20)
200,000تومان

سینی 16 عددی جام تک نفره سالادانتخاب از بین گزینه های : سالاد اندونزی - سالاد کلم و انار - سالاد اسفناج - سالاد سیب زمینی - سالاد الویه - سالاد ماکارونی..

سینی 36 عددی جام تک نفره سالاد
نمایش سریع

سینی 36 عددی جام تک نفره سالاد

سفارش (0)
400,000تومان

سینی 36 عددی جام تک نفره سالادشامل موارد زیر  می باشد :6 عدد جام سالاد اندونزی - 6 عدد جام سالاد کلم و انار - 6 عدد جام سالاد اسفناج - 6 عدد جام سالاد سیب زمینی -  6 عدد جام سالاد الویه6 عدد جام سالاد ماکارونی..

سینی سبزیجات
نمایش سریع

سینی سبزیجات

سفارش (123)
350,000تومان

سینی سبزیجات کوچولو فود گزینه مناسبی برای پذیرایی می باشد. سبزیجات تازه و تمیز به همراه رنگبندی جذابی که دارند می توانند زیبایی پذیرایی شمارا صد چندان کنند.برخی از متخصصان تغذیه دانشگاه بیرمنگهام در آمریکا می‌گویند: بسیاری از مواد مغذی گیاهان نسبت به مواد مغذی موجود در محصولات حیوانی سخت‌تر هضم می‌شود. زیرا فیبر موجود در گیاهان اغلب به طرز خاصی با ..

سینی مزه و سبزیجات
نمایش سریع

سینی مزه و سبزیجات

سفارش (8)
420,000تومان

سینی مزه و سبزیجات..

پیرکس سالاد الویه
نمایش سریع

پیرکس سالاد الویه

سفارش (133)
200,000تومان

سالاد الویه کوچولو فود در 2 نوع قابل سفارش می باشد:راتا سالاد الویهپیرکس در سه سایز که با توجه به سلیقه و نوع مهمانی خود می توانید یک نوع را انتخاب نمایید. پیرکس های سالاد الویه در سه سایز و وزن قابل سفارش هستند که با توجه به نیاز و تعداد مهمان ها میتوانید ظرف دلخواه خود را انتخاب نمایید.قیمت اولیه و عکس محصول مربوط به پیرکس یک و نیم کیلو..

پیرکس سالاد سزار
نمایش سریع

پیرکس سالاد سزار

سفارش (41)
130,000تومان

سالاد سزار کوچولو فود در پیرکس هایی با سه سایز  قابل سفارش می باشد که با توجه به سلیقه و نوع مهمانی خود می توانید یک نوع را انتخاب نمایید.قیمت اولیه و عکس محصول مربوط به پیرکس یک و نیم کیلویی می باشد. که از طریق گزینه های بالا میتوانید اندازه پیرکس را تغییر دهید.سالاد سزار نوعی سالاد متشکل از کاهوی رومی، تکه‌های خرد شده نان تست با پنیر پارمزان..

پیرکس سالاد سیب زمینی
نمایش سریع

پیرکس سالاد سیب زمینی

سفارش (29)
130,000تومان

سالاد یکی از بهترین پیش غذاها برای کسانی است که رژیم لاغری دارند. در بین تمامی سالادها، سالاد سیب زمینی و شوید یکی از خوش طعم ترین آنهاست. سالاد سیب زمینی شوید کوچولو فود از سیب زمینی پخته، شوید، لوبیا چیتی، پیازچه، سس مایونز تشکیل شده است.سالاد سیب زمینی کوچولو فود در 3 سایز پیرکس با تزیین خاص و زیبا قابل سفارش می باشدشما با توجه به سلیقه و نوع مه..

پیرکس سالاد کلم و انار
نمایش سریع

پیرکس سالاد کلم و انار

سفارش (63)
130,000تومان

سالاد کلم و انار کوچولو فود از کلم بنفش ،گردو،خیارشور، انار، سس انار، سس مایونز و ادویه مخصوص با طعمی به یاد ماندنی تشکیل شده است که  در 3 سایز پیرکس با تزیین خاص و زیبا قابل سفارش می باشدشما با توجه به سلیقه و نوع مهمانی خود می توانید یک نوع را انتخاب نمایید.قیمت اولیه و عکس محصول مربوط به پیرکس یک و نیم کیلویی می باشد. که از طریق گزینه های ب..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
سالاد, salad, سالادفود,