حالت نمایش:
سینی ویژه ولنتاین 1
نمایش سریع

سینی ویژه ولنتاین 1

سفارش (25)
200,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است.سینی ولنتاین شماره یک شامل موارد زیر می باشد:دو عدد جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ،پک 12 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک شکلات Nestle و یک kit katخرس قرمز برزگ ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیه4 عدد کوکی ویژه با تم ولنتایندر..

سینی ویژه ولنتاین 2
نمایش سریع

سینی ویژه ولنتاین 2

سفارش (20)
190,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است.سینی ولنتاین شماره دو شامل موارد زیر می باشد:دو عدد جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ،پک 12 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک شکلات Nestle و یک kit katخرس قرمز ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیه4 عدد کوکی ویژه با تم ولنتایندراژه ه..

سینی ویژه ولنتاین 3
نمایش سریع

سینی ویژه ولنتاین 3

سفارش (11)
185,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است. سینی ولنتاین شماره سه شامل موارد زیر می باشد:دو عدد جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ، پک 12 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک kit katخرس قرمز ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیه2عدد کوکی ویژه با تم ولنتایندراژه های قرمز رنگ با ظر..

سینی کوچک ویژه ولنتاین 4
نمایش سریع

سینی کوچک ویژه ولنتاین 4

سفارش (22)
100,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است.سینی کوچک ولنتاین شماره چهار شامل موارد زیر می باشد:یک جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ،پک 6 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک kit katخرس  کوچک قرمز ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیهیک عدد کوکی ویژه با تم ولنتاینسینی کوچک چ..

سینی میکس قلبی
نمایش سریع

سینی میکس قلبی

سفارش (38)
175,000تومان

سینی میکس با قالب قلب یا سینی ولنتاین کوچولو فود در 7 ردیف 8 تایی با 6 طعم راتا و یک ردیف 8 تایی کاناپه سوسیس قابل سفارش می باشد.در سینی ولنتاین قالب به صورت قلب می باشد و مناسب روز عشق است.طعم های راتا موجود در سینی قابل تغییر می باشد و در قسمت توضیحات می توانید طعم های مد نظر را انتخاب نمایید.روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده‌..

سینی کوچک قلبی
نمایش سریع

سینی کوچک قلبی

سفارش (6)
85,000تومان

سینی کوچک با قالب قلبی یا سینی ولنتاین کوچولو فود در 5  ردیف 6  تایی با 4 طعم راتا و یک ردیف 5  تایی کاناپه سوسیس قابل سفارش می باشد.در سینی ولنتاین قالب به صورت قلب می باشد و مناسب روز عشق است.طعم های راتا موجود در سینی قابل تغییر می باشد و در قسمت توضیحات می توانید طعم های مد نظر را انتخاب نمایید.روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
ولنتاین, سینی, های, مناسبتی