پیرکس سالاد سزار
پیرکس سالاد سزار
پیرکس سالاد سزار

پیرکس سالاد سزار

1 نظرسفارش (37)
100,000تومان
کد محصول: پیرکس سالاد سزار
موجودی در انبار

بررسی اجمالی

سالاد سزار کوچولو فود در پیرکس هایی با سه سایز  قابل سفارش می باشد که با توجه به سلیقه و نوع مهمانی خود می توانید یک نوع را انتخاب نمایید.قیمت اولیه و عکس محصول مربوط به پیرکس یک و نیم کیلویی می باشد. که از طریق گزینه های بالا میتوانید...

گزینه های در دسترس

خصوصیات محصول

  • مناسب برای3-4 نفر(هرکلیوگرم)
  • مواد اولیهسالاد کاهو،مرغ سوخاری،زیتون، گوجه، پنیر پارمزان
  • وعده غذاییمیان وعده و وعده اصلی

توضیحات محصول

سالاد سزار کوچولو فود در پیرکس هایی با سه سایز  قابل سفارش می باشد که با توجه به سلیقه و نوع مهمانی خود می توانید یک نوع را انتخاب نمایید.

قیمت اولیه و عکس محصول مربوط به پیرکس یک و نیم کیلویی می باشد. که از طریق گزینه های بالا میتوانید اندازه پیرکس را تغییر دهید.

سالاد سزار نوعی سالاد متشکل از کاهوی رومی، تکه‌های خرد شده نان تست با پنیر پارمزان، آب لیموترش، روغن زیتون، تخم مرغ، سس ووسترشر، سیر و فلفل سیاه است.  تنوع زیادی در تهیه‌ی سالاد سزار وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به استفاده از مرغ گریل‌شده،ماهی کولی و بیکن اشاره کرد.

پیشینه تهیه و در کل ابداع این سالاد به صاحب رستورانی به نام سزار کاردینی (Caesar Cardini) می‌رسد. سزار کاردینی مهاجری از ایتالیابود که در مکزیک و ایالات متحده به فعالیت در زمینه صنعت غذا و رستوران‌داری پرداخت. کاردینی علیرغم زندگی در سن دیگو، برای گریز از محدودیت های موجود در شهر تیجوانا مشغول به کار شد. دختر سزار کاردینی، رزا کاردینی (2003-1928) در رابطه با این سالاد اینگونه بیان می‌کند: پدرم هنگامی که در چهارم جولای 1924 با عجله تخته آشپزخانه را درون ظرفی خالی نمود، این سالاد به دست آمد. کاردینی این سالاد را با تمام آنچه در دست داشت، در واقع با کمی استعداد و پرتاب محتویات باقی مانده توسط آشپز به داخل ظرفی دیگر تهیه کرد. 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!