حالت نمایش:
سینی vip
نمایش سریع

سینی vip

سفارش (1)
2,000,000تومان

سینی vipشامل سوشی ، کرپ رول ، پاچینی ، بیکن ، انواع پنیر ، زیتون ، گوجه ، میوه های استواییمناسب 30 تا 35 نفر..

سینی سفره عقد 25 عددی
نمایش سریع

سینی سفره عقد 25 عددی

سفارش (167)
250,000تومان

سینی کوچک 25 عددی فینگرفود سفره عقد کوچولو فود گزینه بسیار مناسبی برای برگزاری یک مراسم عقد لاکچری می باشد. محتویات این سینی که 5 ردیف 5 تایی میباشد عبارتند از: راتا ریحان، راتا سبزیجات، راتا گردو، کاناپه نان و پنیر، تارت پنیر.یکی از ارکان مهم سفره عقد عروس و داماد نون و پنیر و سبزی است که به معنای برکت برای این زندگی زناشویی می باشد و معمولا ا..

سینی سفره عقد 64 عددی
نمایش سریع

سینی سفره عقد 64 عددی

سفارش (25)
400,000تومان

یکی از ارکان مهم سفره عقد عروس و داماد نون و پنیر و سبزی است که به معنای برکت برای این زندگی زناشویی می باشد و معمولا این نون و پنیر و سبزی را تزیین شده و زیبا بر روی سفره قرار می دهند و تشکیل شده از نان سنگک ، پنیر سفید ، سبزی خوردن تازه با ساقه ، پیازچه ، تربچه.در بعضی مناطق نان و پنیر به صورت لقمه های کوچک و به عنوان تبرک از مهمان ها پذیرایی میش..

سینی صبحانه 64 عددی
نمایش سریع

سینی صبحانه 64 عددی

سفارش (44)
500,000تومان

سيني صبحانه ، گزينه مناسبي براي پذيرايي به عنوان صبحانه با طعمي فوق العاده عالي مي باشد.این سینی شامل 64 عدد می باشد که شامل : کاناپه سوسیس، کاناپه ژامبون، راتا مکزیکی، راتا ژامبون، راتا مکزیکی، پنکک، تارت پنیری، راتا سبزیجات و تارت مربا می باشد...

پک اکسپرس سینی کودک
قابل سفارش(موجود)
نمایش سریع

پک اکسپرس سینی کودک

سفارش (0)
250,000تومان

پک های پذیرایی کوچولو فود گزینه مناسبی جهت پذیرایی در مراسم های خاص می باشد.پک شماره سینی کودک شامل موارد زیر میباشد: چیپس ، پفک ، اسمازتیز ، پاستیل ، بیسکوییت ، شکلاتویژگی های محصولات اکسپرس : به محض سفارش نهايتا سه ساعت بعد ارسال خواهد شداقلام این منو هر روز جهت سفارش موجود می باشدثبت سفارش فقط تا ساعت 18 مي باشدهزينه ارسال با مشتري مي ..

سینی حلوا مخصوص 25عددی
نمایش سریع

سینی حلوا مخصوص 25عددی

سفارش (26)
350,000تومان

سینی کوچک حلوا کوچولو فود شامل 25 عدد حلوا کوچک می باشد که مناسب مراسم های خاص و مذهبی می باشد. سینی حلوا به دلیل ظاهر منحصر به فردی که دارد پیشنهاد مناسبی جهت پذیرایی در مراسم خاص می باشد.حلوا نوعی شیرینی معروف ایرانی  می باشد. حلوا انواع مختلفی دارد و برحسب نوع آن ممکن است برخی مواقع به عنوان شیرینی برخی مواقع به عنوان دسر یا برخی موارد نیز ..

سینی حلوا مخصوص 64 عددی
نمایش سریع

سینی حلوا مخصوص 64 عددی

سفارش (3)
500,000تومان

سینی حلوا کوچولو فود شامل 64 عدد حلوا کوچک می باشد که مناسب مراسم های خاص و مذهبی می باشد. سینی حلوا به دلیل ظاهر منحصر به فردی که دارد پیشنهاد مناسبی جهت پذیرایی در مراسم خاص می باشد.حلوا نوعی شیرینی معروف ایرانی  می باشد. حلوا انواع مختلفی دارد و برحسب نوع آن ممکن است برخی مواقع به عنوان شیرینی برخی مواقع به عنوان دسر یا برخی موارد نیز در پخ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
سینی, های, مناسبتی, فینگرفود