حالت نمایش:
سینی جام تک نفره 16 عددی
نمایش سریع

سینی جام تک نفره 16 عددی

سفارش (5)
300,000تومان

سینی جام تک نفره گزینه مناسبی برای افرادی می باشد که به دنبال تنوع در سفارشات خود می باشند.این سینی شامل 16 عدد جام از 6 نوع غذا پرطرفدار می باشد که عبارتند از:چیکن استروگانفسالاد الویهسالاد ماکارونیمیت بالمیرزا قاسمیکشک بادمجان.به دلیل راحتی سرو  موارد داخل این سینی در مهمانی ها گزینه پرطرفداری در میان مشتریان می باشد...

سینی جام تک نفره 36 عددی
نمایش سریع

سینی جام تک نفره 36 عددی

سفارش (23)
500,000تومان

سینی جام تک نفره گزینه مناسبی برای افرادی می باشد که به دنبال تنوع در سفارشات خود می باشند.این سینی شامل 36 عدد جام از 6 نوع غذا پرطرفدار می باشد که عبارتند از:6 عدد جام چیکن استروگانف6 عدد جام سالاد الویه6 عدد جام  سالاد ماکارونی6 عدد جام میت بال6 عدد جام میرزا قاسمی6 عدد جام کشک بادمجان.به دلیل راحتی سرو  موارد داخل این سینی در مهمانی ه..

سینی راتا سبزیجات 25 عددی
نمایش سریع

سینی راتا سبزیجات 25 عددی

سفارش (36)
300,000تومان

این سینی راتا شامل 25 عدد راتا مخصوص افراد گیاه خوار میباشد .هر سینی کوچک شامل 5 ردیف 5 عددی  از انواع راتا می باشد که طعم های آن به شرح زیر است: 5 مدل از بین راتاهای:راتا سبزیجات ،  راتا ریحان ،  راتا گردو ، کاناپه پنیر و سبزی ، راتا مکزیکی ، راتا کشک بادمجان ، راتا اسفناج و راتا بورانی اسفناجراتا چیست؟راتا یک نوع فینگر فود سرد می ب..

سینی راتا سبزیجات 64 عددی
نمایش سریع

سینی راتا سبزیجات 64 عددی

سفارش (57)
450,000تومان

این سینی میکس راتا شامل 64 عدد راتا مخصوص افراد گیاه خوار میباشد .هر سینی شامل 8 ردیف 8  عددی  از انواع راتا می باشد که طعم های آن به شرح زیر است: راتا سبزیجات ،  راتا ریحان ،  راتا گردو ، کاناپه پنیر و سبزی ، راتا مکزیکی ، راتا کشک بادمجان ، راتا اسفناج و راتا بورانی اسفناجراتا چیست؟راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی..

سینی میکس راتا
نمایش سریع

سینی میکس راتا

سفارش (7)
350,000تومان

سینی میکس راتا شامل25 عدد می باشد.این سینی فینگرفود از محبوب ترین و پرفروش ترین های کوچولوفود میباشد و به شما پیشنهاد میشود در سفارشات خود از آن استفاده کنید.راتا های موجود در این سینی شامل موارد زیر می باشد:راتا مرغ و پستهراتا ژامبونراتا مرغ و پیازچه و جعفریراتا مکزیکیراتا میرزا قاسمیراتا الویهراتا تن ماهیراتا سمبوسه.موارد فوق به نظر مشتری قابل تغ..

سینی میکس راتا
نمایش سریع

سینی میکس راتا

سفارش (101)
600,000تومان

سینی میکس راتا شامل 64 عدد می باشد.این سینی فینگرفود از محبوب ترین و پرفروش ترین های کوچولوفود میباشد و به شما پیشنهاد میشود در سفارشات خود از آن استفاده کنید.راتا های موجود در این سینی شامل موارد زیر می باشد:راتا مرغ و پستهراتا ژامبونراتا مرغ و پیازچه و جعفریراتا مکزیکیراتا میرزا قاسمیراتا الویهراتا تن ماهیراتا سمبوسه.موارد فوق به نظر مشتری قابل ت..

سینی راتا میگو 25 عددی
نمایش سریع

سینی راتا میگو 25 عددی

سفارش (34)
450,000تومان

راتا میگو گزینه مناسبی برای مهمانی ها، دورهمی ها  لاکچری می باشد.راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.بیس تمام راتا ها نان تست و پنیر می باشد و انواع و طعم های مختلف راتا وجود دارد.یکی از انواع راتا ،راتا میگو می باشد که از پرطرفدار ترین  و خوشمزه ترین راتاهای کوچولوفود می باشد و  یک مهمانی شیک و لاکچری را ر..

سینی راتا میگو 64 عددی
نمایش سریع

سینی راتا میگو 64 عددی

سفارش (19)
700,000تومان

راتا میگو پرفروش ترین نوع راتا هست که گزینه مناسبی برای مهمانی ها، دورهمی ها  لاکچری می باشد.راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.بیس تمام راتا ها نان تست و پنیر می باشد و انواع و طعم های مختلف راتا وجود دارد.یکی از انواع راتا ،راتا میگو می باشد که از پرطرفدار ترین  و خوشمزه ترین راتاهای کوچولوفود می باشد و ..

تارت کشک بادمجان
نمایش سریع

تارت کشک بادمجان

سفارش (76)
3,400تومان

کشک بادمجان کوچولو فود در 4 نوع قابل سفارش می باشد.راتا کشک بادمجان،تارت کشک بادمجان،شات تک نفره کشک بادمجان،پیرکس در سه سایز .که با توجه به سلیقه و نوع مهمانی خود می توانید یک نوع را انتخاب نمایید.تارت کشک بادمجان گزینه مناسبی برای مهمانی ها، دورهمی ها می باشد و برای افراد گیاهخوار مناسب می باشد.تارت کشک بادمجان را می توانید در سینی 64 عددی و یا ب..

راتا الویه
نمایش سریع

راتا الویه

سفارش (239)
12,000تومان

راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.بیس تمام راتا ها نان تست و پنیر می باشد و انواع و طعم های مختلف راتا وجود دارد.یکی از انواع راتا ،راتا الویه  می باشد که از پرطرفدار ترین راتاهای کوچولوفود می باشد . مواد تشکیل دهنده این راتا نیز مانند الویه سیب زمینی، خیارشور، سس،ذرت، ادویه،تخم مرغ می باشد. راتا الویه گزینه مناسبی..

راتا سبزیجات
نمایش سریع

راتا سبزیجات

سفارش (0)
12,000تومان

راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.بیس تمام راتا ها نان تست و پنیر می باشد و انواع و طعم های مختلف راتا وجود دارد.یکی از انواع راتا ،راتاریحان می باشد که از پرطرفدار ترین راتاهای کوچولو فود در بین افرادگیاهخوار می باشد.مواد تشکیل دهنده این راتا نان تست،پنیر، سبزی خوردن، ریحان، گوجه گیلاسی می باشد.راتا ریحان را می تو..

راتا مرغ و بادام
نمایش سریع

راتا مرغ و بادام

سفارش (24)
12,000تومان

راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.بیس تمام راتا ها نان تست و پنیر می باشد و انواع و طعم های مختلف راتا وجود دارد.یکی از انواع راتا ،راتا مرغ و بادام می باشد.مواد تشکیل دهنده این راتا عبارتند از: نان تست ، پنیر، سینه مرغ، بادام، زرشکراتامرغ و بادام گزینه مناسبی برای مهمانی ها، دورهمی ها می باشد.راتا مرغ و بادام را می توا..

راتا مرغ و پسته
نمایش سریع

راتا مرغ و پسته

سفارش (60)
12,000تومان

راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.بیس تمام راتا ها نان تست و پنیر می باشد و انواع و طعم های مختلف راتا وجود دارد.یکی از انواع راتا ،راتا مرغ و پسته  می باشد که از  خوشگل ترین راتاهای کوچولوفود می باشد .مواد تشکیل دهنده این راتا نان تست، سینه مرغ، پسته، گل محمدی، پنیر می باشد.راتا مرغ وپسته گزینه مناسبی برای مه..

راتا مکزیکی
نمایش سریع

راتا مکزیکی

سفارش (12)
12,000تومان

کاناپه یا راتا میکزیکی یکی از انواع طعم های راتاها میباشد که دارای ادویه تند می باشدانواع راتا را میتوانید به صورت تکی در پک های پلاستیکی 12 عدی سفارش بدهید.حداقل تعداد سفارش از هر مدل راتا 12 عدد میباشد که در صورتی که به 64 عدد برسد (جمع تعداد راتاها با طعم های مختلف) در سیتی چوبی 64 عددی ارسال خواهد شد.راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحت..

راتا میگو
نمایش سریع

راتا میگو

سفارش (106)
20,000تومان

راتا یک نوع فینگر فود سرد می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.بیس تمام راتا ها نان تست و پنیر می باشد و انواع و طعم های مختلف راتا وجود دارد.یکی از انواع راتا ،راتا میگو می باشد که از پرطرفدار ترین  و خوشمزه ترین راتاهای کوچولوفود می باشد و  یک مهمانی شیک و لاکچری را رقم می زند.راتا میگو گزینه مناسبی برای مهمانی ها، دورهمی ها  لاکچر..

نمایش 1 تا 15 از 28 (2 صفحه)