حالت نمایش:
جام بورانی بادمجان
نمایش سریع

جام بورانی بادمجان

سفارش (0)
4,000تومان

همون طوری که هممون میدونیم شمالی ها به داشتن غذاهای خوشمزه شون معروف هستن. اصلا نمیشه پیش غذاها، چاشنی ها و غذاهای خوشمزه شمالی رو خورد و عاشقشون نشد. یکی از این چاشنی های خوشمزه شمالی هم بورانی بادمجونه که کنار غذا سرو میشه و طعم و بوی بادمجون کبابی و سیری که توش استفاده شده، هوش رو از سر آدم میبره. جام بورانی کوچولو فود تشکیل شده از: بادمجان دودی..

جام بورانی لبو
نمایش سریع

جام بورانی لبو

سفارش (0)
4,000تومان

بورانی در گروه پیش‌غذاها جای می‌گیرد و اصلیت ایرانی دارد. البته در كشورهای حاشیه مدیترانه و به‌خصوص تركیه نیز انواع بورانی در سفره غذایی مردم دیده می‌شود. در شمال آفریقا نیز پیش‌غذاهایی به نام بورانی وجود دارد كه در بیشتر آنها از زیتون استفاده می‌شود.بورانی لبو کوچولو فود در جام های کوچک تک نفره تهیه شده است و از ماست چکیده ،لبو، ادویه مخصوص تشکیل ..

جام شله زرد
نمایش سریع

جام شله زرد

سفارش (0)
7,000تومان

شله زرد یک دسر سنتی ایرانی است که در بعضی اعیاد و عزاداری‌ها طبخ و توزیع می‌شود. شله‌زرد به خاطر وجود زعفران، زردرنگ است و روی آن را دارچین و خلال بادام و خلال پسته می‌ریزند. شله‌زرد عموماً به یک طریق پخته می‌شود و به‌خصوص از آن در ماه رمضان برای صرف افطاراستفاده می‌شود.از مواد ت..

جام ماست و خیار
نمایش سریع

جام ماست و خیار

سفارش (0)
4,000تومان

ماست و خیار یکی از چاشنی‌های ایرانی است که مواد اصلی آن ماست و خیار است و در هر نقطه از ایران به سبک خاصی تهیه می‌شود.برای تهیه ماست و خیار، خیار را به صورت نگینی خورد کرده و با ماست که می‌تواند ترکیبی از ماست ترش و ماست خامه‌ای باشد مخلوط می‌کنند. همچنین می‌توان پیاز ، سیر خرد شده و ..

جام میوه فصل
نمایش سریع

جام میوه فصل

سفارش (0)
8,000تومان

جام های میوه کوچولو فود از میوه های خرد شده فصل تشکیل شده است. بی شک یکی از دغدغه های سرو میوه در مهمانی ها  پوست کندن میوه می باشد. به همین دلیل کوچولو فود تصمیم گرفته این مشکل را حل کند و جام های میوه کوچولو فود تهیه شده است که شامل انواع میوه های فصل خرد شده می باشد که به راحتی قابل سرو می باشد.این جام ها زیبایی و راحتی را در مهمانی برای شم..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)