حالت نمایش:
سینی ویژه ولنتاین 1
نمایش سریع

سینی ویژه ولنتاین 1

سفارش (25)
200,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است.سینی ولنتاین شماره یک شامل موارد زیر می باشد:دو عدد جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ،پک 12 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک شکلات Nestle و یک kit katخرس قرمز برزگ ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیه4 عدد کوکی ویژه با تم ولنتایندر..

سینی ویژه ولنتاین 2
نمایش سریع

سینی ویژه ولنتاین 2

سفارش (19)
190,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است.سینی ولنتاین شماره دو شامل موارد زیر می باشد:دو عدد جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ،پک 12 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک شکلات Nestle و یک kit katخرس قرمز ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیه4 عدد کوکی ویژه با تم ولنتایندراژه ه..

سینی ویژه ولنتاین 3
نمایش سریع

سینی ویژه ولنتاین 3

سفارش (11)
185,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است. سینی ولنتاین شماره سه شامل موارد زیر می باشد:دو عدد جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ، پک 12 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک kit katخرس قرمز ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیه2عدد کوکی ویژه با تم ولنتایندراژه های قرمز رنگ با ظر..

سینی کوچک ویژه ولنتاین 4
نمایش سریع

سینی کوچک ویژه ولنتاین 4

سفارش (22)
100,000تومان

کوچولو فود برای ولنتاین و رو زعشق برای شما عزیزان کلی پکیج های هیجان انگیز طراحی کرده که در هر پکیج موارد خاصی گنجانده شده است.سینی کوچک ولنتاین شماره چهار شامل موارد زیر می باشد:یک جام پاناکوتا و ژله قرمز قلب ،پک 6 عددی فینگر فود با قالب قلب ،یک kit katخرس  کوچک قرمز ویژه ولنتاینشیشه شامپاین مناسب هدیهیک عدد کوکی ویژه با تم ولنتاینسینی کوچک چ..

سینی آجيل یلدا
-5%
نمایش سریع

سینی آجيل یلدا

سفارش (44)
190,000تومان 200,000تومان

شب چله يا يلدا یکی از سنت های باستانی ایرانیان که بعد از گذشت سالیان همچنان به قوت خود باقی ست شب یلداست.یلدا یعنی تولد و ابوریحان آن را تولد خورشید می داند. از آنجا که یلدا یک شب آیینی و ملی بزرگ برای ما ایرانیان ميباشد، خالی از لطف نخواهد بود که تزیین و پذيرايي خاصي را نیز برای سفره شب یلدای خود برگزینید...سلیقه بانوان ایرانی باعث میشود قبل ..

سینی مزه شب یلدا
-3%
نمایش سریع

سینی مزه شب یلدا

سفارش (35)
175,000تومان 180,000تومان

شب چله يا يلدا یکی از سنت های باستانی ایرانیان که بعد از گذشت سالیان همچنان به قوت خود باقی ست شب یلداستیلدا یعنی تولد و ابوریحان آن را تولد خورشید می داند. از آنجا که یلدا یک شب آیینی و ملی بزرگ برای ما ایرانیان ميباشد، خالی از لطف نخواهد بود که تزیین و پذيرايي خاصي را نیز برای سفره شب یلدای خود برگزینید...سلیقه بانوان ایرانی باعث میشود قبل ا..

سینی میکس قلبی
نمایش سریع

سینی میکس قلبی

سفارش (37)
175,000تومان

سینی میکس با قالب قلب یا سینی ولنتاین کوچولو فود در 7 ردیف 8 تایی با 6 طعم راتا و یک ردیف 8 تایی کاناپه سوسیس قابل سفارش می باشد.در سینی ولنتاین قالب به صورت قلب می باشد و مناسب روز عشق است.طعم های راتا موجود در سینی قابل تغییر می باشد و در قسمت توضیحات می توانید طعم های مد نظر را انتخاب نمایید.روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده‌..

سینی کوچک قلبی
نمایش سریع

سینی کوچک قلبی

سفارش (4)
85,000تومان

سینی کوچک با قالب قلبی یا سینی ولنتاین کوچولو فود در 5  ردیف 6  تایی با 4 طعم راتا و یک ردیف 5  تایی کاناپه سوسیس قابل سفارش می باشد.در سینی ولنتاین قالب به صورت قلب می باشد و مناسب روز عشق است.طعم های راتا موجود در سینی قابل تغییر می باشد و در قسمت توضیحات می توانید طعم های مد نظر را انتخاب نمایید.روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق ..

سینی سفره عقد
نمایش سریع

سینی سفره عقد

سفارش (12)
130,000تومان

یکی از ارکان مهم سفره عقد عروس و داماد نون و پنیر و سبزی است که به معنای برکت برای این زندگی زناشویی می باشد و معمولا این نون و پنیر و سبزی را تزیین شده و زیبا بر روی سفره قرار می دهند و تشکیل شده از نان سنگک ، پنیر سفید ، سبزی خوردن تازه با ساقه ، پیازچه ، تربچه.در بعضی مناطق نان و پنیر به صورت لقمه های کوچک و به عنوان تبرک از مهمان ها پذیرایی میش..

سینی صبحانه
نمایش سریع

سینی صبحانه

سفارش (38)
170,000تومان

سيني صبحانه ، گزينه مناسبي براي پذيرايي به عنوان صبحانه با طعمي فوق العاده عالي مي باشد.این سینی شامل 64 عدد می باشد که شامل : کاناپه سوسیس، کاناپه ژامبون، راتا مکزیکی، راتا ژامبون، راتا مکزیکی، پنکک، تارت پنیری، راتا سبزیجات و تارت مربا می باشد...

سینی کوچک سفره عقد
-8%
نمایش سریع

سینی کوچک سفره عقد

سفارش (162)
60,000تومان 65,000تومان

سینی کوچک 25 عددی فینگرفود سفره عقد کوچولو فود گزینه بسیار مناسبی برای برگزاری یک مراسم عقد لاکچری می باشد. محتویات این سینی که 5 ردیف 5 تایی میباشد عبارتند از: راتا ریحان، راتا سبزیجات، راتا گردو، کاناپه نان و پنیر، تارت پنیر.یکی از ارکان مهم سفره عقد عروس و داماد نون و پنیر و سبزی است که به معنای برکت برای این زندگی زناشویی می باشد و معمولا ا..

سینی کوچک حلوا مخصوص
نمایش سریع

سینی کوچک حلوا مخصوص

سفارش (26)
85,000تومان

سینی کوچک حلوا کوچولو فود شامل 25 عدد حلوا کوچک می باشد که مناسب مراسم های خاص و مذهبی می باشد. سینی حلوا به دلیل ظاهر منحصر به فردی که دارد پیشنهاد مناسبی جهت پذیرایی در مراسم خاص می باشد.حلوا نوعی شیرینی معروف ایرانی  می باشد. حلوا انواع مختلفی دارد و برحسب نوع آن ممکن است برخی مواقع به عنوان شیرینی برخی مواقع به عنوان دسر یا برخی موارد نیز ..

سینی حلوا مخصوص
نمایش سریع

سینی حلوا مخصوص

سفارش (3)
200,000تومان

سینی حلوا کوچولو فود شامل 64 عدد حلوا کوچک می باشد که مناسب مراسم های خاص و مذهبی می باشد. سینی حلوا به دلیل ظاهر منحصر به فردی که دارد پیشنهاد مناسبی جهت پذیرایی در مراسم خاص می باشد.حلوا نوعی شیرینی معروف ایرانی  می باشد. حلوا انواع مختلفی دارد و برحسب نوع آن ممکن است برخی مواقع به عنوان شیرینی برخی مواقع به عنوان دسر یا برخی موارد نیز در پخ..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
سینی, های, مناسبتی, فینگرفود